SDS-MAX 4 NEMESIS PUUR 16X200/340 MM
B-19962
Tööriistad Tarvikud SDS MAX puurid Puurid
Tellimiseks, 1-5 päeva
alates 2026-05-19
Maksudega
SDS-MAX 4 NEMESIS DRILL BIT 16X200/340 MM
  • Läbimõõt: 16 mm
  • Kasutatav pikkus: 200 mm
  • Kogupikkus: 340 mm