SDS-MAX 4 NEMESIS PUUR 18X400/540 MM
B-20002
Tööriistad Tarvikud SDS MAX puurid Puurid
Tellimiseks, 1-5 päeva
alates 2026-05-19
Maksudega
SDS-MAX 4 NEMESIS DRILL BIT 18X400/540 MM
  • Läbimõõt: 18 mm
  • Kasutatav pikkus: 400 mm
  • Kogupikkus: 520 mm