SDS-PLUS PUUR 5X250/315 MM, NEMESIS2
B-57934
Tööriistad Puur- ja piikvasarad SDS + puurid
Tellimiseks, 1-5 päeva
alates 2026-05-20
Maksudega
SDS-PLUS DRILL BIT 5X250/315 MM, 4-CUTTER NEMESIS2
TEHNILISED ANDMED
  • Läbimõõt (D): 5 mm
  • Kogupikkus: 315 mm
  • Tööpikkus: 250 mm