Makita DCG180ZB 0088381658652
Akusilikonipüstol DCG180ZB 600ml 18V, Ilma akude ja laadijata!
DCG180ZB
Tööriistad Akutööriistad Akusilikoonipüstol Tarvikud silikoonpüstolile
Tellimiseks, 1-5 päeva
alates 2026-05-20
Maksudega
18V Li-ion
Automaatne tilgalukk eemaldab töölüliti vabastamisel seadmest surve
Tehnilised andmed
  • Aku nominaalpinge: 18 v
  • Pinge LXT: +
  • Aku kaitsesüsteem: +
    Süsteem kaitseb akut:
    - ülekoormuse eest
    - ülekuumenemise eest
    - täieliku tühjenemise eest
  • Siseläbimõõt: 51 mm
  • Etteandekiirus koormuseta: 0 - 28
  • Etteande liikumine: 214 / 350 mm
  • Tõukejõud: 5000
  • Toote kaal koos akuga (EPTA-Protseduur 01/2003): 2,1 - 3,0 kg
  • Toote mõõdud (P x L x K): 404 x 108 x 281 mm