Uus toode Makita Akumuruniiduk LXT ® DLM330RT
DLM330RT
Aiatehnika Muruniidukid
Tellimiseks, 1-5 päeva
alates 2026-05-19
Maksudega
18V • 330 mm • 30 L
LXT® akutoitel muruniiduk koos kogumiskastiga väikeste aedade jaoks.
Toote kirjeldus:
Makita uus DLM330 on vilgas muruniiduk, mis sobib ideaalselt kitsastesse kohtadesse ja väikestesse aedadesse. Sellel on 8 lõikekõrguse seadistust vahemikus 20 mm kuni 75 mm. Murukast indikaatoriga, kust on näha, kui see on täis. Maksimaalse tootlikkuse tagamiseks on see varustatud ka elektrilise piduriga. Kasutusvalmis – laadige lihtsalt 18 V LXT® aku ja vajutage start.