SDS-MAX 4 NEMESIS PUUR 28X450/570 MM
B-20155
Tööriistad Tarvikud SDS MAX puurid Puurid
Tellimiseks, 1-5 päeva
alates 2026-05-19
Maksudega
SDS-MAX 4 NEMESIS DRILL BIT 28X450/570 MM
  • Läbimõõt: 28 mm
  • Kasutatav pikkus: 450 mm
  • Kogupikkus: 570 mm